Nawigacja

  • Zbiórka karmy dla bezdomnych zwierząt

    "Wielkość i postęp moralny  narodu można ocenić na podstawie sposobu, w jaki on traktuje zwierzęta"

                                                                                                                                                            Mahatma Gandhi

    W dniach 26-29.09.2023r., odbyła się w naszej szkole zbiórka karmy dla bezdomnych psiaków z terenu Gminy Białaczów, zorganizowana przez P. Aleksandrę Skalską i Paulinę Szczurkowską. W akcję włączyli się zarówno młodsi, jak i starsi uczniowie naszej szkoły. Za przyniesione dary dzieci otrzymywały symboliczny bilet do kina, a 2 października został wyświetlony specjalny seans filmowy dla uczniów wspierających akcję. Duże podziękowania należą się paniom z Kola Gospodyń Wiejskich w Białaczowie, które chętnie przygotowały dla dzieci popcorn na film. Pomaganie jest fajne, dlatego dzielmy się tym co mamy z innymi, nie zapominając o naszych czworonożnych przyjaciołach.  

    Dziękujemy wszystkim za włączenie się w zbiórkę.  

     

  • Dzień Chłopaka w klasach IV-VIII na wesoło

    29 września to Dzień Chłopaka. Dziewczęta z samorządu uczniowskiego  postanowiły uczcić święto swoich kolegów i zaprosiły ich do wspólnej zabawy. Chętni chłopcy mogli wybróbować swoich sił i umiejętności w konkurencjach typowo damskich. A więc było m.in.:  malowanie paznokci, ubijanie piany z białek. Ponadto musieli wykazać się umiejętnością wiązania krawata, co okazało się nie lada wyzwaniem. Wszyscy chłopcy biorący udział w konkurencjach otrzymali certyfikat Najfajnieszego Chłopaka oraz słodki upominek.

  • Dzień Chłopaka w oddziałach przedszkolnych

    29  września w oddziałach przedszkolnych obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Z tej okazji rodzice przygotowali słodkie upominki oraz poczęstunek dla wszystkich przedszkolaków. Ponadto zajęcia były urozmaicone różnymi konkurencjami, zabawami, aby ten dzień został spędzony w miłej atmosferze.

  • NARODOWE CZYTANIE 2023

    Narodowe Czytanie to akcja pod patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.  Jej celem jest popularyzacja czytelnictwa, zwrócenie uwagi na bogactwo polskiej literatury, potrzebę dbałości o polszczyznę oraz wzmocnienie wspólnej tożsamości.  Akcję, z inicjatywy Prezydenta Bronisława Komorowskiego, zapoczątkowano w 2012 roku. Nasza szkoła wzięła w niej udział drugi raz . W tym roku lekturą Narodowego Czytania było " Nad Niemnem" Elizy Orzeszkowej.  W naszej szkole akcja przebiegała w dwóch etapach. W pierwszym 11 września, wzięli udział uczniowie klasy siódmej i ósmej, którzy czytali historię Jana i Cecylii. Natomiast w drugim, 21 września, wybrani uczniowie wcielili się w rolę głównych bohaterów powieści i odczytali dialog między Justyną Orzelską , a Janem Bohatyrowiczem. W rolę narratora wcieliła się Karolina Stasiak z klasy szóstej, rolę Justyny odczytała  Julia Liczbik z klasy szóstej, a Janem Bohatyrowiczem został Jakub Miernicki z klasy siódmej. Drugi etap czytania miał gminny charakter, ponieważ wzięli w nim udział  przedstawiciele wszystkich szkół z terenu naszej gminy, panie z KGW, radni, pani wójt Barbara Goworek oraz nauczyciele szkół. Cała akcja została przeprowadzona w plenerze. Piękna pogoda, wyjątkowość miejsca( popularny w naszej miejscowości staw) nadała całej akcji wyjątkowego klimatu. Drugi etap Narodowego Czytania został przeprowadzony we współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną w Białaczowie.  Za przeprowadzenie akcji były odpowiedzialne nauczycielki języka polskiego, panie: Katarzyna Mazurkiewicz i Joanna Świątek.

  • Dzień Kropki w oddziałach przedszkolnych

    15 września nasze przedszkolaki obchodziły Międzynarodowy Dzień Kropki. Przesłaniem tego dnia było wzbudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości oraz zachęcenie ich do tworzenia, działania. Tego dnia ubrania dzieci  wypełnione były kolorowymi kropkami. Dzieci poznały opowiadanie jak to zwyczajna kropka zmieniła świat małej Vashti. Panie z poszczególnych grup przygotowały na ten szczególny dzień różne zabawy i ćwiczenia mające na celu rozwijanie myślenia i spostrzegawczości, a podstawą wszystkich zabaw była oczywiście ,,kropka’’. Nie zabrakło także ,,kropkowych dzieł sztuki’’. To był dzień pełen kropek! Było radośnie i twórczo!

     

     

  • Bieg Fair Play z PKOL

    13 września w naszej szkole odbyła się III edycja # BieguFairPlay zorganizowana we współpracy z Polskim Komitetem Olimpijskim.  Wszyscy uczniowie, którzy  dołączyli do akcji mogli wypróbować swoich możliwości lekkoatletycznych. Najmłodsi( klasy0-4) rywalizowali na boisku orlik. Natomiast starsi – na boisku sportowym LKS Białaczów. Ci ostatni wcieli się w reprezentantów poszczególnych państw Europy. Tak więc rywalizacja sportowa w biegach przybrała charakter wręcz międzynarodowy.

    Najlepsi zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale.

    Celem zawodów było propagowanie wartości fair play,  zdrowego stylu życia oraz promowanie aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży, edukacja oraz wychowanie poprzez sport, rozwijanie kreatywności dzieci i młodzieży.

    Nauczyciele odpowiedzialni za przeprowadzenie zawodów: Joanna Świątek i Marzanna Paduszyńska

  • Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023

  • Wyjazd do „Stajni Artystycznej w Marcinkowie”

    W dniu 16.06.2023r. dzieci z oddziałów przedszkolnych wraz z opiekunami uczestniczyli w wyjeździe do „Stajni Artystycznej w Marcinkowie”. Celem wycieczki było zwiedzanie gospodarstwa, promowanie jazdy konnej jako aktywności mającej pozytywny wpływ na zdrowie dziecka oraz wielozmysłowe poznawanie otoczenia . Dzieci zaznajomiłysię z zasadami chowu koni i kóz. Oglądałystajnię i boksy. Zdecydowanie największą atrakcją była jazda konna oraz przejażdżki na kucykach, a także szaleństwo na specjalnie przygotowanych dla nich zjeżdżalniach.Chętne korzystały z placu sensorycznego. Uwieńczeniem wycieczki był poczęstunek. Grillowane kiełbaski i słodkie wypieki smakowały każdemu.Usatysfakcjonowani i szczęśliwi wrócili do szkoły.

  • Maja- jesteś wielka!

    10 czerwca w siedzibie Warszawskiego Towarzystwa Wioślarskiego odbyła się gala wręczenia nagród XXXIII Ogólnopolskiego Konkursu im. Jana Parandowskiego na opowiadanie o tematyce olimpijskiej . Wśród zaszczytnego grona laureatów , znalazła się uczennica naszej szkoły- Maja Wróbel- po raz drugi z rzędu.  Majka opisała tym razem historię piłkarza Krzysztofa Nowaka- którego karierę przerwała nieuleczalna choroba ALS.

    Tegoroczna edycja wręczenia nagród obfitowała jak zwykle w wiele atrakcji . Była to okazja do spotkania z polskimi olimpijczykami i medalistami: Konradem Niedźwieckim- brązowym medalistą z Soczi, Tomaszem Kucharski- złotym medalistą w wioślarstwie z Sydney i Aten, Joanną Hentką i Agnieszką Kobus- Zawojską- brązowymi medalistkami igrzysk olimpijskich w Rio de Janerio oraz Otylią Jedrzęjczak - utytułowaną polską pływaczką. Zdalnie połączyli się z Laureatami Mateusz Kusznierewicz i Maja Włoszczowska.

    Po oficjalnej części i wręczeniu nagród , odbyła się ta mniej oficjalna. Przyszedł czas na wspólną zabawę ze sportowcami. Nasi olimpijczycy to wspaniali ludzie.  Pokazali, że potrafią się świetnie bawić z młodzieżą. 

    To było kolejne niesamowite przeżycie.  Fakt, że,  można było zobaczyć “ na żywo” tych, którzy sprawiają, że jesteśmy dumni z sukcesów  naszychsportowców , na pewno pozostanie w pamięci Laureatów i Mai na długo.

    Opiekunem naukowym Mai była pani Joanna Świątek

  • Dzień Rodziny

    1 czerwca w naszej szkole świętowaliśmy wspólnie ze społecznością szkolną Dzień Rodziny, który został zorganizowany dzięki wsparciu Rady Rodziców, Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, oraz Uczniowskiemu Klubowi Sportowemu „Młodzi Liderzy” w Białaczowie. Uroczystość rozpoczęła się od przedstawienia  w wykonaniu uczniów z klas IV-VI „Jesteśmy różni”, które pokazało, że nikt z nas nie jest doskonały ani duży, ani mały. Po skończonym przedstawieniu, dzieci z klas najmłodszych zaśpiewały, zatańczyły dla swoich kochanych rodziców. W tym dniu chętni uczniowie zaprezentowali również swoje umiejętności  w pokazie talentów. Po skończonej części artystycznej, dzieci i ich rodzice spędzili czas na świeżym powietrzu na terenie szkoły przy różnych słodkościach, rozgrywkach sportowych. Odbyła się również zabawa na dmuchanych zamkach, zabawach z animatorami, malowaniu buziek, tatuażach. Był pyszny popcorn i wata cukrowa.
    Integracja, życzliwość, przyjazny uśmiech, serdeczna atmosfera, radość – to słowa, którymi możemy określić obchody Dnia Rodziny w naszej szkole.
    Drogie Dzieci!
    Życzymy Wam, aby Wasze dzieciństwo było jak najlepsze i by trwało jak najdłużej.
    Nie dorastajcie za szybko, cieszcie się każdym dniem, dokąd beztroska jest Waszym przywilejem. Żyjcie tak, aby każdy kolejny dzień był wyjątkowy i pełen przygód.
    Wypełniajcie każdą mijającą chwilę tak, aby we wspomnieniach dawała Wam dużo radości.
    Czerpcie energię ze słońca, kapiącego deszczu i uśmiechu innych.
    Szukajcie w sobie siły, entuzjazmu i radości.
    Pozostańcie  dziećmi  i cieszcie  się dzieciństwem!

  • Wycieczka do Sandomierza

    W dniu 26 maja uczniowie naszej szkoły wyjechali na wycieczkę do Sandomierza- miasta znanego z serialu “ Ojciec Mateusz. Pierwszym elementem wycieczki było  zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Uczestnicy  odwiedzili również Muzeum Ojca Mateusza. Mogliśmy podziwiać figury woskowe przedstawiające aktorów znanego serialu. Większość z nich wyglądała jak żywa. Największe wrażenie  wywołał na nas Eryk Lubos wcielający się w rolę serialowego Pluskwy. Wyglądał, jak żywy! Podczas zwiedzania muzeum uczestnicy wycieczki mogli sobie  pozwolić na: zamknięcie się w celi,  zwiedzić kuchnię Natalii, wcielić się w  rolę podejrzanego i skuć się w kajdanki. Wrażeń było co niemiara.  Zachwyceni  muzeumwycieczkowicze,  zwiedzili następnie podziemną trasę turystyczną, wąwóz królowej Jadwigi oraz płynęli statkiem po Wiśle.

    Jednak najwięcej wrażeń wywołał  na naszych uczniach zamek Krzyżtopór w Ujeździe .  Dzięki współczesnym technologiom i zainstalowanym na czas zwiedzania aplikacjom, mogliśmy zobaczyć, jak wyglądał w XVII wieku zamek Krzysztofa Opalińskiego( zniszczonego przez Szwedów i Rosjan w XVII wieku).  Wspaniała przewodniczka  obrazowo przybliżyła historię zamku. Opowiedziała mnóstwo anegdot i legend związanych z zamkiem.   Warto zaznaczyć, że  nasi uczniowie wykazali się wiedzą historyczną. Potrafili odpowiedzieć na każde pytanie pani przewodnik. Mało tego, w dawnej sali balowej zatańczyli belgijkę.

    Pełni wrażeń wróciliśmy do domów.

    Opiekunami uczniów podczas wyjazdu były Panie: Katarzyna Mazurkiewicz, Marzanna Paduszyńska. Magdalena Szołowska i Joanna Świątek- kierownik wycieczki i organizator wyjazdu.

  • Rajd Brzegiem Pilicy

    20 maja odbyła się 23 edycja rajdu Brzegiem Pilicy. Na starcie  rajduprzed Muzeum Walki i Męczeństwa Leśników i Drzewiarzy im. A. Loreta w Spale stawiło się 139 turystów pieszych reprezentujących szkolne koła PTTK w Aleksandrowie, Białaczowie, Gomulinie, Miedznej Drewnianej i Żarnowie. Byli też nauczyciele- opiekunowie poszczególnych drużyn, rodzice wędrujący wraz  z dziećmi oraz grupka turystów indywidualnych. Po powitaniu, uczestnicy otrzymali pamiątkowe plakietki rajdowe z charakterystycznymi symbolami Spały -pomnikiem żubra i Inowłodza – romańskim kościółkiem pw. św. Idziego. Po zwiedzeniu w/w muzeum turyści przeszli przez zabytkowy most kamienny im. gen. Buka i udali się na 12 kilometrową trasę przejścia pieszego czerwonym „Szlakiem Partyzanckim” do Inowłodza. Większość szlaku wiodła przez rezerwat leśny „Spała” należący do Spalskiego Parku Krajobrazowego. Po dojściu do Inowłodza w okolice przystani kajakowej „Tama” rozpalono ognisko turystyczne, przy którym nastąpiło zakończenie rajdu. Drużyny otrzymały dyplomy uczestnictwa, które obok plakietek będą przypominały o tej przyrodniczej imprezie pieszej. Dobra słoneczna pogoda i świetne humory uczestników złożyły się także na sukces XXIII Rajdu „Brzegiem Pilicy”.

    Opiekunkami naszych uczniów podczas rajdu były panie: Marzanna Paduszyńska. Magdalena Szołowska i Joanna Świątek.

  • Biegaj dla zdrowia i zabawy

    13 czerwca w Szkole Podstawowej w Skroninie odbyły się sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców.

    Po bardzo zaciętej rywalizacji uczniowie naszej szkoły zarówno dziewczyny jak i chłopcy wywalczyli pierwsze miejsca.

    Zwycięska drużyna dziewczyn:

    Milena Pankiewicz

    Katarzyna Szołowska

    Dagmara Watychowicz

    Blanka Brewińska

    Zwycięska drużyna chłopców:

    Jan Czechowicz

    Dawid Brewiński

    Jakub Brewiński

    Wojciech Ulowski

    G R AT U L A C JE !!!!!!!

    Uczniów przygotowały Magdalena Szołowska Marzanna Paduszyńska

  • Wycieczka do Magicznych Ogrodów

    14 czerwca 2023 odbyła się wycieczka do Magicznych Ogrodów w Trzciankach koło Janowca. Uczestnikami wycieczki byli uczniowie kl. I , 0 oraz oddziałów przedszkolnych  P”a” wraz z rodzicami i opiekunami: Izabelą Bożek, Magdaleną Szołowską, Elżbietą Wróbel, Pauliną Szczurkowską. 
     Magiczne Ogrody to spaniała atrakcja, która nas zachwyciła. W tym rodzinnym parku, który został stworzony w oparciu o oryginalną baśniową historię, każdy z nas przeżył wspaniałą przygodę. Pośród kwiatów, drzew i krzewów mogliśmy zwiedzać bajeczne krainy zamieszkiwane przez niezwykłe istoty, m.in. Krasnoludy, Mordole i Wróżki. Każda kraina była sensorycznym polem doświadczeń, stymulującym rozwój i wyobraźnię dzieci oraz budującym w nich pewność siebie i poczucie wartości.
    Dzięki wszystkim znajdującym się tam atrakcjom, tj. ciuchcia, zjeżdżalnie, dmuchańce, place zabaw, huśtawki, karuzele, plaża, tratwy, tunele oraz zamek wróżek, spędziliśmy czas bardzo przyjemnie i „pracowicie”.
    W czasie przerw od zabawy mogliśmy skorzystać z zacisznych miejsc odpoczynku, a także posilić się w restauracji oraz kawiarni z dobrą kawą i lodami.
    Na koniec, by zatrzymać na dłużej magię pobytu w Magicznych Ogrodach udaliśmy się do jednego z baśniowych sklepików, by zakupić pamiątki.
    Wrażenia i miłe wspomnienia z pobytu na długo zostaną w naszej pamięci. To był naprawdę wspaniały i udany wyjazd.

  • Hania Grzybek finalistką konkursu chemicznego

    Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły Hania Grzybek   zdobyła tytuł FINALISTY  Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego dla uczniów szkół podstawowych województwa łódzkiego. Organizatorem konkursu  był Łódzki Kurator Oświaty.

     Konkurs przebiegał w trzech etapach: szkolnym, rejonowym i wojewódzkim. Podczas rozwiązywania testów  Hania  musiała wykazać się   wiedzę z zakresu chemii ogólnej, nieorganicznej i organicznej. Część zadań konkursowych wykraczała poza podstawę programową realizowaną w szkole podstawowej. Tym bardziej cieszy nas to osiągnięcie. Zdobycie tytułu finalisty  daje Hani dodatkowe punkty podczas rekrutacji do szkoły średniej. Warto nadmienić, iż Hania była jedyną uczestniczką wśród uczniów szkół podstawowych z powiatu opoczyńskiego, która zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego konkursu chemicznego.

    Do konkursu Hania przygotowywała się pod opieką swojej nauczycielki chemii p. Anny Kałuży.

    Hani życzymy dalszych sukcesów, a Rodzicom serdecznie gratulujemy.

  • Informacje NFZ o powszechnym programie szczepień przeciw HPV

     

    Szanowni Państwo Dyrektorzy,

     

    poniżej przekazujemy informacje NFZ o powszechnym programie szczepień przeciw HPV, dotyczące uczennic i uczniów w wieku 12 i 13 lat. 

    Kuratorium Oświaty w Łodzi 

    Od 1 czerwca można bezpłatnie zaszczepić dzieci w wieku 12 i 13 lat w ramach powszechnego programu szczepień przeciw HPV. 

    HPV (ludzki wirus brodawczaka) przenoszony głównie drogą płciową, odpowiada za zachorowania na raka szyjki macicy, a także inne choroby nowotworowe u kobiet i mężczyzn.
    Ponad 2,5 tys. kobiet w Polsce zmaga się z rakiem szyjki macicy. Niestety, ponad połowa przegrywa walkę z chorobą. Realizowany program szczepień przeciw HPV ma temu zapobiec.
     

    Dlaczego warto się szczepić przeciw HPV?
    Szczepionki przeciw HPV funkcjonują na rynku od 15 lat. Powszechne programy szczepień przeciw HPV realizowane są w ponad 120 państwach. Polska dołącza do grupy państw, które prowadzą już powszechne szczepienia przeciw HPV i dzięki temu skutecznie zredukowały liczbę zachorowań na nowotwory. Szczepienie dziewcząt w wieku 12 i 13 lat zmniejsza ryzyko zachorowania na raka szyjki macicy nawet o 90%.
     

    Do kogo kierowany jest program?
    Powszechny program bezpłatnych szczepień przeciw HPV jest skierowany do dziewcząt i chłopców w wieku 12 i 13 lat. W 2023 r. szczepienia będą dotyczyły dzieci urodzonych w latach 2010 i 2011.
     

    Jak zapisać dziecko na szczepienie? 

    Wystarczy umówić wizytę:
    - w przychodni Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ),
    - przez bezpłatną infolinię 989 (7 dni w tygodniu od godz. 7:00 do 20:00),
    - przez Internetowe Konto Pacjenta (IKP).
     

    Więcej informacji o szczepieniu przeciw HPV oraz mapę punktów szczepień znajdą Państwo na stronie www.gov.pl/hpv
    Materiały informacyjne spoty, ulotki i plakaty można pobrać ze strony https://www.gov.pl/web/zdrowie/do-pobrania2
    Wiarygodne informacje o szczepieniu i szczepionkach przeciw HPV są dostępne w serwisie Szczepienia.info: https://szczepienia.pzh.gov.pl/

  • Podsumowanie Eliminacji Wojewódzkich Ogólnopolskiego Konkursu “ Poznajemy Ojcowiznę”

    Po raz 30 odbył się Ogólnopolski Konkurs Krajoznawczy “ Poznajemy Ojcowiznę” organizowany przez Radę Programową do spraw Młodzieży Szkolnej Zarządu Głównego PTTK. Od ponad 15 lat nasi uczniowie biorą w nim udział i odnoszą sukcesy, nie tylko na etapie rejonowym, wojewódzkim jak i centralnym.

    Podobnie było i w tym roku. Prace naszych uczennic zostały wyróżnione na etapie wojewódzkim.

    Tym razem organizatorem eliminacji wojewódzkich był Oddział PTTK w Opocznie. Spotkanie Laureatów odbyło się w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Opocznie w dniu 28 kwietnia.

    Laureatkami konkursu zostały:

    W kategorii prac literackich- praca zbiorowa, I miejsce zajęły Joanna Sielska i Maja Wróbel z klasy VI. Dziewczęta pisały pracę pt. “ Z Piekła do Nieba , czyli wędrówki z plecakiem Piekielnym Szlakiem we wspomnieniach piechurów”. Opiekunem pracy była Joanna Świątek

    W kategorii prac multimedialnych zwyciężyła Katarzyna Szołowska z klasy VIII z pracą “ Opowieści  dziwnej treści z Piekielnego Szlaku moich rodziców” Opiekunem pracy była Magdalena Szołowska.

  • Spotkanie z Justyną Bednarek

     

    W dniu 23 marca odbyło się spotkanie autorskie z Justyną Bednarek - autorką bardzo popularnej lekturze o przygodach 10 skarpetek. Historie opisane przez panią Justynę są znane każdemu z nas. Kto nie znajduje skarpetki  bez pary po praniu bądź w szufladzie? Opowieści o zaginionych skarpetkach pozwala wyjaśnić ich tajemnicze zniknięcia. Barwnie i z przymrużeniem oka , Justyna Bednarek opisuje ich dalsze perypetie po zniknięciu w pralce.

    Pani Bednarek opowiedziała o swoim warsztacie pracy, skąd bierze pomysły na swoje książki.

    Uczniowie z wielkim zainteresowaniem słuchali opowieści autorki i z wielkim zaangażowaniem uczestniczyli w zorganizowanych przez nią skarpetkowych warsztatach.

    Spotkanie zorganizowała pani Joanna Świątek

  • Z wizytą na strzelnicy

    26 kwietnia uczniowie klasy ósmej wyjechali do Zespołu Szkół Technicznych w Mroczkowie Gościnnym. Celem wyjazdu były zajęcia na wirtualnej strzelnicy w ramach zajęć z edukacji dla bezpieczeństwa.

    Dyrektor Damian Pietrzyk zapoznał uczniów z zasadami przebywania na strzelnicy i posługiwania się bronią. Po części teoretycznej, nastąpiła część praktyczna. Każdy z uczniów mógł indywidualnie  wypróbować swoich sił w strzelaniu do celu.  Okazało się, że  nie jest to takie proste. Wymaga od strzelającego koncentracji, przyjęcia odpowiedniej postawy ciała.

    Uczniowie rozszerzyli swoją wiedzę na temat budowy broni, zasad posługiwania sią nią. Zajęcia na strzelnicy  na pewno nauczyły również odpowiedzialności za siebie i za innych.

    Opiekunem uczestników w czasie wyjazdu była pani Joanna Świątek

  • Turniej Football Cup

     W dniu 15 maja w Zespole  Szkół Powiatowych im. Stanisława Staszica w Opocznie odbył się trzeci podsumowujący Turniej Football Cup 

    Naszą Szkołę reprezentowali :

    Dawid Brewiński

    Jan Czechowicz

    Wojciech Ulowski

    Jakub Miernicki

    Jakub Murawski

    Karol Paduszyński

    Łukasz Gruszczyński

    Paweł Wijata

    Po bardzo wyrównanej grze nasza drużyna wywalczyła Trzecie Miejsce w ogólnej klasyfikacji

    zdobywając 24 punkty.

    Każdy uczestnik otrzymał upominek w postaci pendriva.

    Dyrektor Szkoły ufundował nagrodę specjalną dla najmłodszego uczestnika zawodów  ucznia naszej Szkoły    Wojciecha Ulowskiego .

strona:

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza
    ul.Szkolna 36, 26-307 Białaczów
  • 44 / 758 14 12
    44 / 758 14 18

Galeria zdjęć