Co się działo w latach poprzednich...

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 20111/2012

1 września 2011roku odbyło się uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego.Po mszy świętej,która miała miejsce w Kościele w Białaczowie wszyscy uczniowie,rodzice oraz nauczyciele spotkali się w szkole.Pani dyrektor Anna Kałuża przywitała wszystkich bardzo serdecznie,poinformowała o bieżących sprawach a następnie życzyła najlepszych wyników.

Z sali uczniowie udali się do klas z wychowawcami i rodzicami.

______________________________________________________________________________________________________

Ślubowanie klas pierwszych

13 października uczniowie klasy pierwszej złożyli na ręce Pani Dyrektor Anny Kałuzy uroczyste ślubowanie.Wierszyki,piosenki i piękne stroje to atrakcje ,które zapewniły nam nasze maluchy.Po ślubowaniu każdy uczeń został dotknięty tradycyjnie wielkim szkolnym ołówkiem.

Dzień Chłopaka

Jak co roku 30września obchodziliśmy Dzień Chłopaka.Samorząd Szkolny zorganizował swietną zabawę składającą się z dyskoteki oraz szeregu konkursów-wiedzowych oraz sprawnościowych.

Dzień Papieski

Uczniowie naszej szkoły pamiętają o naszym wielkim rodaku Janie Pawle II.Po raz kolejny przygotowali spektakl słowno-muzyczny.

Adam Mickiewicz - nasz patron

Każdy uczeń naszej szkoły wie,że Adam Mickiewicz jest naszym patronem.Przedstawienie,które zostało wykonane przez grupę czwartoklasistów na długo zostanie nam w pamięci.

Występ charytatywny Andrzeja Jurczyńskiego

410 września 2011 roku o godzinie 16.00 w Sali Gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Białaczowie odbył się występ charytatywny aktora znanego z widowiska estradowo - kabaretowego "Spotkanie z Balladą" Pana Andrzeja Jurczyńskiego. Całkowity dochód z monodramu pod tytułem "Spór o zamek czyli Ostatni Zajazd na Litwie" według "Pana Tadeusza" Adama Mickiewicza został przekazany na leczenie ciężko chorego czteroletniego Karola Gruszczyńskiego z Sobienia.