60 - lecie

Wkrótce tutaj ukaże się obszerna relacja z organizacji i obchodów Jubileuszu.

Jubileusz 60-lecia już za nami ! Teraz pozostają wspomnienia: uroczysta atmosfera w kościele, wiele zabawy i miłych wrażeń podczas przedstawienia, nagrody w konkursach, nostalgia unosząca się w Sali Pamięci, radość i zadowolenie Gości, słodycz tortu i pamiątki: anioł na szczęście, szkółka - skarbonka, plakat jubileuszowy, zdjęcia… Na początek kilka fotek z uroczystości w dniu 26 listopada (ze względów lokalowych i komunikacyjnych obchodziliśmy święto przez dwa dni: w czwartek dla Uczniów, w piątek dla zaproszonych Gości i Rodziców).

Zdjęcia z uroczystości w dniu 26 listopada 2015 r.

Foto: Beata Piotrowska, Jarosław Kałuża

Podziękowania

Szczególne podziękowania składamy dla księdza Henryka Wójcika, Proboszcza Parafii pw. Św. Jana Chrzciciela w Białaczowie za sprawowaną Mszę Św. w intencji naszej społeczności szkolnej.
Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy wsparli finansowo, rzeczowo lub poprzez pracę społeczną nasze działania dotyczące organizacji i przebiegu obchodów Jubileuszu 60-lecia istnienia budynku szkoły, połączone ze wspomnieniem 160 rocznicy śmierci Patrona – Adama Mickiewicza. Pomogli nam: CERAMIKA PARADYŻ, Rada Rodziców przy SP Białaczów, Krystyna i Wojciech Szołowscy, SKŁAD OPAŁU Zofia Piechna w Opocznie, KAUFLAND, PEKAR Alicja i Jerzy Milcarzowie, BANK SPÓŁDZIELCZY o/Białaczów, GRUPA EDUKACYJNA S.A., Barbara Goworek, LEMAR Leszek Mazur, AGRO-WIKT Jan Wiktorowicz, JANEK Sylwia i Karol Świątkowie, ZAKŁAD KAMIENNYCH MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH Alicja Kosek, Andrzej Martyka, Robert Telus, TEKTUREK Leszek Surdyk, LEWIATAN Robert Dziuba, OSP Białaczów, Maria Rutkowska, Jacek Reszelewski, Jan Jóźwik, Elżbieta Popecka, Teresa Łukasik, Jarosław Nojek, KGW Białaczów, Rodzice (którzy przygotowali stroje, dekoracje, ciasta, pomogli w innych czynnościach organizacyjnych) - zwłaszcza Renata Kaczmarczyk, Małgorzata Hejda, Aneta Adamus.

Dziękujemy Gminie Białaczów - otrzymaliśmy wsparcie nie tylko finansowe, ale również pomoc w chwili problemów technicznych ze sprzętem nagłośnieniowym, a także użyczenie zastawy stołowej i urządzeń AGD.

100 zdjęć z Jubileuszu w dniu 27 listopada 2015 r.

Foto: Piotr Szymaszek

Plakat jubileuszowy o historii Szkoły

Opracowanie graficzne: Beata Piotrowska, konsultacja merytoryczna: Joanna Świątek, Anna Kałuża.